Botact К Засіб для очищення клінкера та кераміки

Спеціальний очишчувач для клінкеру та кераміки є універсальний засіб для усунення вапняного нальоту, затверділого осаду з цементних розчиннів, для приклеювання та затирання швів, легкі забруднення із ржа вчини, поверхневе забруднення оліями або жиром.
договорная
Властивості та застосування:


Спеціальний очишчувач для клінке-ру та кераміки є універсальний засіб для усунення вапняного нальоту, затверділого осаду з цементних розчиннів, для приклеювання та затирання швів, легкі забруднення із ржа вчини, поверхневе забруднення оліями або жиром.


Обробка:


Покриття які сильно поглинають во-логу: такі як шви в керамічному пок-ритті і т.д. перед застосуванням за-собу добре змочити водою. В зале-жності від рівня забруднення можна розводити матеріал в пропорції 1:1 .
Декілька хвилин дати подіяти.
Потім вимити добре щіткою і змити великою кількістю води. Тепла вода підвищує рівень ефекту дії засобу.


В випадку сильного забруднення просимо повторити процес іще раз до цілковитого зникнення плям

Примітки:


Примітки: перед застосуванням потрібно зробити пробу у неприглядному місці для того щоб вияснити як реагує поверхня, яка буде оброблятися, на засіб.
В закритих не провітрюваних сирих приміщеннях як результат дії засобу можуть виникнути випари газів, які можуть агресивно впливати на елементи з хрому. Для цього попередньо потрібно з демонтувати або відповідно забезпечити матеріал від дії засобу.

Витрати:

1л. продукту вистачить на приблиз-но 5-10 м.кв. в залежності від влас-тивостей поверхні чи рівня забруд-нення
Упаковка:

1л. каністра із пластмасс
2л. каністра із пластмасс


Зберігання:

Зберігання в прохолодному і сухому місці
Термін складування в оригінально запакованих каністрах становить 12 місяців.


Меню