Botact M 12 Stone - специальный быстротвердеющий клей с содержанием трассцемента.

Предназначен для укладки натурального камня (гранита, кварцита, мрамора),плитки из натурального камня,а также керамогранита и клинкера.Не окрашивает камень.Рекомендуемый слой до 5 мм.
договорная

? для природного каменю
? твердіє без вицвітання
? збагачена синтетичними додатками
? для поверхонь з підігрівом
? для використання внутрі та на зовні приміщень
? висока міцність
? вміщує невелику кількість хроматів згідно TGRS 613
? швидкотвердіюча


Властивості та застосування
BOTACT ® M 12 використовується для укладання природного каменя, як нр. граніт, порфір, кварцит та темний мармур. BOTACT ® M 12 це клеюча швидкотвердіюча суміш на основі трасового цементу, який забезпечує перед вицвітанням.

Основою для накладання BOTACT ® M 12 можуть бути бетон, легкий бетон, газобетон, кладка групи Р ІІ та Р ІІІ, гіпсова кладка, гіпсова, гіпсово-картонна та гіпсово-волокняна плита, та будівельна плита BOTACT ® , стара плитка, безшовні цементні та ангідритні – з литого асфальту з шаром піску – покриття, а також підлогові поверхні з підігрівом.

Застосування з газобетоном та матеріалами, які вміщують гіпс, покриттях з литого асфальту, а також на старій плитці можливе лише внутрі.

Добавлення до клеючої суміші пластифікатора BOTACT ® D 10 дозволяє застосувати клей на тримісячний бетон та на безшовні покриття з литого асфальту з пісковою посипкою, а також можливим є також облицювання фасад, балконів та терас – при використанні методу buttering – floating.

Підготовка основи
Основа повинна бути суха, чиста, неперемерзла, без залишків жиру, фарб, цементу, роз’єднуючих засобів та інших свобідних частин. Оброблювану поверхню необхідно вертикально та горизонтально вирівняти згідно з рішеннями DIN 18202. Неоднорідності стін вирівнюється за допомогою вирівнюючого розчину BOTACЕМ ® М 54, натомість на підлогах за допомогою BOTACЕМ ® М 50 або BOTACЕМ ® М 51.
Бетон та готові бетонні елементи повинні мати щонайменше шість місяців. Цей час можна скоротити до 3 місяців, якщо 1/3 розчинної води замінимо BOTACT ® D 10, про що згадується вище.
Перед укладанням плитки на цементні основи, гіпсові кладки та безшовні ангідритні покриття необхідно провірити вогкість основи.
Для безшовних цементних основ допустима максимальна вогкість 2 % (для поверхонь з підігрівом – максимально 1,8%), для безшовних ангідритних основ максимально 0,5% (поверхонь з підігрівом – 0,3%).
Цементна та цементно-вапняна кладка групи Р ІІ та Р ІІІ повинна мати товщину щонайменше 10 мм, повинна бути суха та шорстка. Вогкість гіпсових основ максимально 1%. Гіпсова кладка повинна бути одношарова з мінімальною товщиною 10 мм, поверхня не може бути надто гладкі. Ангідритні безшовні покриття потрібно шліфувати, а потім усунути пил, щоб отримати відповідню для облицювання поверхню.
Поверхні, у яких сильне поглинання, особливо гіпсова кладка, гіпсово-картонна плита а також безшовне ангідритне покриття, потрібно перед укладанням плитки попередньо загрунтувати матеріалом BOTACT ® D 11.
Перед перекриттям старої керамічної плитки – на приблизно 24 години – нанести шпаклівку BOTACT ® М 12. Альтернативою для цього в примішеннях буде засіб для грунтування BOTACT ® D 15.
Облицювання безшовних ангідритних та цементних основ з водним підігрівом вимагає дотримування правил DIN 4725.

Обробка
BOTACT ® М 12 замішати з чистою холодною водою за допомогою відповідного обладнання. На 25 кг суміші потрібно використати приблизно 7,5 л води. Мішати аж до отримання однорідної консистенції.
Після дозрівання – бл. 2 хвилин, матеріал ще раз замішати. BOTACT ® М 12 треба використати протягом 40 хвилин. Матеріал, який починає твердінти, не можна далі мішати та використовувати, це погано впливає на кінцеву міцність.
На початок наносити гладкою стороною зубчастого шпахтеля на основу тонкий контактний шар мастики, а далі з допомогою зубчастої частини шпателя наносити рівний шар клеючої суміші.
У випадку гіпсу та поверхонь, які вміщують гіпс, дотримуватись вказівок виробників гіпсу.

Примітки:
Усі згадані параметри стосуються температури + 23оС та 50% вогкості повітря. Вища температура та нижча вогкість прискорюють, та нижча температура та вища вогкість сповільнюють висихання.
Необхідно дотримуватись правил застосування, про які говориться в технічних картах продуктів, які застосовуються разом з BOTAСT® М 12.
Карту безпечності Ви отримаєте на Ваше бажання.
Цей продукт застосовується виключно з додатками, про які згадується в технічній карті.
Щоб досягнути найкращих технічних параметрів перед використанням провести випробування в умовах будівельного майданчика.

Витрати
6 мм – 2,5 кг порошку/ м2
8 мм – 3,5 кг порошку/ м2
10 мм – 4,0 кг порошку/ м2

Зберігання:
Зберігати в холодному та сухому місті. Строк зберігання в оригінальній

Меню